Privaatsuspoliitika

Valgekrae.org on võtnud endale kohustuse kaitsta Teie privaatsust ja hoolitseda, et Teie isikuandmed on kaitstud. Valgekrae.org tegevus internetis on kooskõlas kõigi asjakohaste tegevuste ja vastavate Euroopa Liidu õigusaktide ja Eesti Vabariigi seadustega.

Lühidalt Valgekrae privaatsuspoliitikast

• Valgekrae.org ei kasutata oma klientide infot ebaseaduslikel eesmärkidel;
• Valgekrae.org ei edasta oma klientide andmeid või isiklikku informatsiooni kolmandatele osapooltele.

Autoriõigus

Valgekrae.org veebilehe tekstid ja muu sisu on autoriõigustega kaitstud. St. ei ole õigust kopeerida Valgekrae.org kodulehel olevat infot ilma Valgekrae.org nõusolekuta, välja arvatud juhtudel, kui seda kasutatakse isiklikel eesmärkidel.

Isikliku info kogumine ja kasutamine

Tingimusel, et klient annab meile oma kontaktandmed (nimi, telefon, e-mail, postiaadress jne), võimaldab see Valgekrae.org-l rahuldada klientide soove ja probleemide korral neid koos lahendada.
Kõik kliendi andmed (isikuandmed ja andmed maksete kohta) ei ole teada kolmandatele isikutele, välja arvatud Maksekeskus AS, kes on M&K Valgekrae TÜ isiikuandmete volitud töötleja maksete teotamisel. Valgekrae.org austab oma klientide isikuandmete privaatsust ja konfidentsiaalsust. Kõik kliendi andmed on kaitstud Eesti andmekaitse õigusaktidega.

Valgekrae.org teated

Valgekrae.org uudiseid e-posti teel saavad ainult selle tellinud klientid. Kui klient ei ole huvitatud Valgekrae.org poolt saadetud uudistest, võib ta igal ajal keelduda. Valgekrae.org saadab vaid olulist infot, millest klient peaks olema teadlik. Kliendi e-posti aadresse ja telefoninumbreid ei edastata kolmandatele osapooltele.

Mitte isikuandmete kogumine ja kasutamine

Statistilistel eesmärkidel kogub Valgekrae.org teavet veebilehe külastajate kohta (külastuse aeg, kestus, veebilehe külastajate arv, jne.). See teave ei ole seotud konkreetse isikuga, kuid see annab statistilist teavet, mida Valgekrae.org saab analüüsida ja seeläbi saidi funktsionaalsust parandada. Neid andmeid kasutatakse turundus-ja klienditeeninduse eesmärgil. Külastaja teavet ei edastata kolmandatele osapooltele.

Kliendi andmete avalikustamine kolmandatele isikutele

Valgekrae.org on võtnud endale kohustuse kaitsta Teie privaatsust ja edastada oma klientide isiklikke andmeid kolmandatele isikutele, kui teabe edastamine on nõutud ja kui see on kooskõlas Eesti Vabariigi seadusega.

Linke teistele veebisaitidele

Valgekrae.org veebileht võib sisaldada linke ka teiste isikute, ettevõtete või organisatsioonide veebilehtededest, kuid Valgekrae.org ei vastuta nende veebilehtede sisu või nende privaatsuse ja turvalisuse meetodite eest.

Valgekrae.org privaatsuspoliitika vastuvõtmine klientide poolt

Kasutades Valgekrae.org teenuseid kinnitab klient, et on tutvunud Valgekrae.org privaatsuspoliitikaga ja on nõus selle tingimustega. 

Kui teil on mingeid märkusi ja ettepanekuid Valgekrae.org privaatsuspoliitika kohta, palun teatage sellest e-posti teel info@valgekrae.org

Privaatsuspoliitika on viimati uuendatud 2019. aasta novembris.