Enam ei pea särki püksi toppima!

Iga üks teab seda tunnet, kui särk tuleb pidevalt püksist välja. Paned särgi püksi, kummardad või korra võtad kõrgemalt mine eseme ning jälle ta tuleb välja. Eriti piinlik ja ebamugav on oma särki kohendada suuremas seltskonnas ja tähelepanu keskpunktis. Kuid mida siis teha? Jätkata vastupanu või valida mugav lahendus?

Teame mitmeid edukaid ja aktiivseid mehi, kelle iga argipäeva lahutamatuks osaks on esinduslik ja viisakas väljanägemine, mille üheks elemendiks on ka päeva/triiksärgi kandmine. Mõnele see meeldib, kuid mõned sooviksid ka mugavamalt riietuda. Tihtipeale osutub ebamugavaks just selle juures triiksärgi kandmine, mis sageli püksist välja tahab tulla ja seejärel kortsus välja näeb. Kindlasti ei kuulu kortsus ja pidevalt püksist välja tulev särk hea väljanägemise juurde. Valgekrael on hea meel pakkuda sellele probleemile lahendus. Edaspidi hoiavad särgi püksis ja sokid üleval särgitraksid! 

Just nii, särgitraksid, mitte püksitraksid.  Särgitraksid on traksid, mis kinnituvad sokkide ja triiksärgi külgedele, hoides samal ajal nii särgi kui sokid pingul, mis ei lase särgil püksist välja tulla. See on aksessuaar, milleta Sa ei taha enam triiksärki kunagi kanda, sest peale selle proovimist muutub Sinu suhtumine triiksärgi kandmisesse täielikult.


Särgitraksid olid kasutusel juba II maailmasõja ajal USA armees, kus kõrgemad ohvitserid ja ülemad pidid pisidetailideni korrektsed välja nägema igas olukorras. Kuid mille poolest erinevad näiteks pulmafotograafid, klienditeenindajad, kontoritöötajad, müügimehed või tavaline sünnipäeva külaline USA armee ohvitserist? Mitte millegi poolest, sest kõik tahavad head välja näha. Isegi tema, kes peab kord aastas sünnipäeva või see sama sünnipäeva külaline, kes hoogsalt tantsida armastab.


Särgitrakside valmistamisel oleme kasutanud kvaliteetseid materjale ja kvalifitseeritud disainereid, kes on teinud Valgekrae särgitraksidest toote, mis pakub maksimaalset mugavust. See on toode, mis jääb sind teenima pikaks ajaks - isegi siis, kui teised seda ei näe!

Valgekrae

Järgmine
Särkidel on erinevad kraed!?

8 vastust

Email again:
ZodgwKlcjIO 8. märts 2020
gSnyQmtczEoauLvD
LnPrqxKbNMYu 8. märts 2020
oqVWwcHUmh
oDdlLaZyrv 11. aprill 2020
bEqOawSYJdXm
wASGbQiVm 11. aprill 2020
SskHeluMtFVUXwy
IVqSrWdMOXPl 1. juuli 2020
wRZykSnFxHdGha
guprajJhEm 1. juuli 2020
tFTgxoaLHI
MAjwofzsyuGmaXO 3. august 2020
IVYorsTSbLCHXOFi
bOExzWuKhdoCe 3. august 2020
yAPlQcEDaSv